UE
PL | EN | DE Kontakt Strona główna

O firmie

Witamy serdecznie na stronie firmy SMT sp. z o.o. Od 2012 roku świadczymy w niej Państwu profesjonalne usługi związane z obróbką CNC – frezowanie i toczenie oraz wciskanie elementów złącznych. Do współpracy zapraszamy firmy z sektora publicznego, branży reklamowej, wojska, budownictwa, energetyki i nie tylko, poszukujące producenta wysokiej jakości części tłoczonych do urządzeń multimedialnych.
 

Kompleksowa oferta
Od początku istnienia stawiamy na kompleksowość naszych usług. To dlatego, klientom
zainteresowanym ofertą firmy, zapewniamy pełną obsługę – od pomysłu, który nasz dział
projektowy opracowuje na podstawie rysunku technicznego lub detalu wzorcowego od klienta, przez produkcję, którą zajmuje się fachowa kadra produkcyjna, aż po instalację gotowych produktów i ich bieżący serwis.
 

Wiedza i doświadczenie
Na każdym etapie współpracy nasz zgrany zespół, który składa się z 15 pracowników, służy
Państwu również swoją wieloletnią wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Wśród nas znajdują się wyłącznie najlepsi specjaliści – inżynierowie, absolwenci renomowanych polskich uczelni, takich jak Politechnika Warszawska czy Wojskowa Akademia Techniczna.
 

Nowoczesny park maszynowy
Doskonale wiemy, że jakość usług świadczonych w branży metalowej, zależy w ogromnej mierze od wykorzystywanych rozwiązań technologicznych. Z tego powodu, podczas codziennej pracy w warsztacie, korzystamy tylko z nowoczesnego, świetnie wyposażonego oraz na bieżąco rozbudowywanego i serwisowanego parku maszynowego. Tworzą go takie urządzania, jak tokarka HAAS SL-20, frezarka HAAS VF3 czy frezarki HAAS VF6. Metody, którymi się posługujemy, spełniają wszelkie obowiązujące normy krajowe i europejskie i pozwalają nam szybko i dokładnie realizować każde zlecenie, odpowiadające zawsze indywidualnym wymaganiom i upodobaniom klienta.
 

Wiarygodny wykonawca
Dziś możemy pochwalić się licznym gronem zadowolonych klientów, dla których korzystając z możliwości jakie daje obróbka CNC, wyprodukowaliśmy elementy na zamówienie - zawsze
wysokiej jakości i w terminie.
 

Zapraszamy Państwa do współpracy na partnerskich warunkach.